Sibionics GS1 sensors

Cik ilgi darbojas viens GS1 sensors?

Katrs Sibionics GS1 sensors ir paredzēts 14 dienu darbībai. Pēc 14 dienu lietošanas mobilā aplikācija SIBIONICS liks jums nomainīt sensoru pret jaunu.

Vai man ir jāskenē GS1 CGM sensors ar tālruni, lai iegūtu jaunus rādījumus?

Nē. Jums nav nepieciešams skenēt GS1 CGM sensoru ar tālruni, jo GS1 ierīce nepārtraukti pārraida datus, izmantojot Bluetooth, uz jūsu tālruni.

Lai pārliecinātos, ka lietotne SIBIONICS ik pēc 5 minūtēm augšupielādē jaunus rādījumus, jums vienkārši jāieslēdz tālruņa Bluetooth un jāpārliecinās, ka tālrunis atrodas tuvāk kā 6 metru attālumā no sensora.

Cik liels ir GS1 sensors? Cik dziļi tas atradīsies zem ādas?

Sensora izmēri ir 33,5 mm x 20,0 mm x 5,3 mm. Sensora adatas diametrs ir aptuveni 0,4 mm, un sensora adatas ievietošana zem ādas ir aptuveni 5–6 mm dziļa.

Kur ir piemērotākā vieta SIBIONICS sensora nēsāšanai?

Lai nodrošinātu optimālu glikozes līmeņa novērošanu, mēs iesakām to nēsāt uz rokas augšdelma aizmugures. (rokas taukainās daļas).

Lūdzu, skatiet šo lapu, detalizētākiem uzstādīšanas norādījumiem.

Vai GS1 sensoru var uzlādēt un izmantot atkārtoti?

Diemžēl nē. Biosensora darbības principu dēļ, to nevar uzlādēt vai izmantot atkārtoti. GS1 sensors pārtrauks darboties un būs jānomaina pēc 14 lietošanas dienām.

Vai ir sāpīgi ievietot SIBIONICS GS1 sensoru?

Atsķirībā no citiem zināmiem CGM modeļiem, Sibionics GS1 neprasa atsevišķi ievietot raidītāju, spiežot to pa virsu tikko uzliktajam sensoram. Sibionics GS1 sensorā jau ir iebūvēts raidītājs, padarot sesnora uzstādīšanu vienkāršu un ātru.

SIBIONICS GS1 sensora aplikatoram ir divu atsperu konstrukcija, kas, salīdzinot ar vienas atsperes konstrukciju, ļauj lietotājiem viegli ievietot sensoru ar lielāku ātrumu un mazāk sāpēm.

Saskaņā ar SIBIONICS laboratoriju, sensora ievietošanas process tiek pabeigts 0,1 sekundes laikā, kas ir īsāks nekā cilvēka neironu reakcijas laiks (0,15–0,2 s), un sensora ievietošanas spēks ir aptuveni 1/20 no citu sensoru aplikatoru spēka.

Aplikācija un uzstādīšana

Vai pirms savienojuma izveides ar SIBIONICS lietotni man vispirms ir jāuzliek sensors?

Jā. Sensors vispirms jāpieliek pie rokas, lai varētu izveidot savienojumu ar viedtālruņa lietotni SIBIONICS.

Cik daudz glikozes datu var saglabāt lietotnē un izmantot AGP pārskatiem?

Jaunākajā SIBIONICS lietotnes versijā tiks saglabāti pēdējo 90 dienu dati par glikozes līmeni.

AGP pārskatu ģenerēšanai varat izvēlēties 7, 14, 30 vai 90 dienu glikozes datus.

Kā piekļūt saviem iepriekšējiem glikozes datiem?

Lietotnē SIBIONICS atveriet sadaļu "Profils" > "Ierīces" > "Vairāk datu", lai skatītu pēdējo 90 dienu glikozes datus.

Cik ilgi mani dati tiks glabāti?

Jūsu dati tiks glabāti mākonī 90 dienas, ja jums ir lietotnes SIBIONICS versija 1.04.00.00 un jaunāka. Pretējā gadījumā jūsu dati tiek glabāti jūsu tālrunī un tiks dzēsti, ja atinstalēsiet lietotni SIBIONICS.

Kuras viedtālruņu operētājsistēmas ir saderīgas ar SIBIONICS aplikāciju?

Android 8.0 vai jaunāka versija un iOS 13.6 vai jaunāka versija ir saderīgas ar lietotni SIBIONICS.

Kā lejupielādēt SIBIONICS aplikāciju?

No Apple App Store vai Google Play veikala.


SIBIONICS aplikācija pašlaik ir pieejama ES valstīs un Apvienotajā Karalistē. Ja dzīvojat ES valstīs vai Apvienotajā Karalistē, lūdzu, lejupielādējiet lietotni SIBIONICS no Apple App Store vai Google Play veikala.

Lietotājiem citās valstīs un reģionos, lūdzu, skenējiet ātrās lietošanas pamācības QR kodu, lai lejupielādētu lietotni SIBIONICS.

Vispārīgie jautājumi

Vai Sibionics GS1 sistēma ir sertificēta Eiropā?

Jā. Sibionics GS1 CGM sistēma saņēma EU MDR CE sertifikāciju 2023 gadā. Tas nozīmē, ka šī medicīnas ierīce ir atbilst drošības un veiktspējas prasībām saskaņā ar Eiropas MDR 2017/745 standartiem.

Kādas ir atšķirības starp intersticiālā šķidruma (ISF) un asins glikozes mērītāja (BGM) rādījumiem?

Ķermenim piestiprināmie CGM sensori, tajā skaitā arī Sibionics GS1 CGM sensors, iegūst glikozes datus, analizējot intersticiālo šķidrumu (ISF). Tas ir šķidrums, kas aptver cilvēka ķermeņa šūnas un audus.

Klasiskie asins glikozes mērītāji (BGM), jeb "pirkstā duramie" glikometri, iegūst glikozes datus, analizējot asinis.

Intersticiālā šķidruma glikozes reakcija uz glikozes līmeņa izmaiņām asinīs aizkavējas par 5 līdz 10 minūtēm, tāpēc CGM sensora un "pirkstā duramā" glikometra mērījumi, kas veikti vienlaikus, ne vienmēr sakrīt.

Ko darīt, ja GS1 CGM rādījumi neatbilst maniem simptomiem?

Lai gan Sibionics GS1 sensors ir precīzākais CGM sensors tirgū (8.82% MARD vērtība), jebkurš CGM sensors uzrāda asins glikozes rādījumus ar 5-10 minūšu aizkavi. Šī aizkave var radīt neprecīzus rādījumus laikā, kad glikozes līmenis asinīs īpaši strauji mainās.

Ja rodas simptomi, ko var izraisīt augsts vai zems glikozes līmenis asinīs, varat veikt glikozes līmeņa analīzi izmantojot klasisko "pirkstā duramo" glikometru un pielāgot ārstēšanas lēmumus, pamatojoties uz šī testa rezultātiem.

Vai pretsāpju līdzekļu, C vitamīna vai hidroksiurīnvielas lietošana ietekmē CGM rādījumu precizitāti?

Jā. Pretsāpju līdzekļu, C vitamīna vai hidroksiurīnvielas lietošana var izraisīt kļūdaini paaugstinātus CGM glikozes rādījumus. Ja plānojat lietot šīs zāles, valkājot CGM, lai kontrolētu glikozes līmeni, vispirms ieteicams konsultēties ar savu veselības aprūpes sniedzēju.

Vai es varu vannoties, iet dušā, peldēt un vingrot, valkājot sensoru?

CGM sensors ir ūdensizturīgs, un to var nēsāt vannā, dušā, peldoties vai vingrojot. Tomēr sensoru nedrīkst iegremdēt dziļāk par vienu metru ūdenī un to nedrīkst atstāt ūdenī ilgāk par stundu.

Vai man ir jānoņem SIBIONICS CGM sensors MRI/CT skenēšanas laikā?

Ja jums ir nepieciešama medicīniska vizīte, kas ietver spēcīga magnētiskā vai elektromagnētiskā starojuma izmantošanu, piemēram, rentgenstaru, MRI (magnētiskās rezonanses attēlveidošanas) vai CT (datortomogrāfijas) skenēšanu, mēs iesakām noņemt CGM sensoru pirms skenēšanas un pēc skenēšanas lietot jaunu SBIONICS sensoru.

Vai man ir jāvalkā plākstera pārsegs uz GS1 sensora?

Sensora augšpusē nav obligāti jāvalkā plākstera pārsegs, taču tas ir ieteicams, jo tas palīdz ilgstoši droši noturēt jūsu GS1 sensoru vietā.

Vai es varu noņemt un/vai nomainīt plāksteri 14 dienu sensora lietošanas periodā?

Jā. Jūs varat noņemt un/vai nomainīt plāksteri 14 dienu sensora lietošanas periodā. Plākstera noņemšana un/vai nomaiņa neizraisīs GS1 sensora nokrišanu vai darbības traucējumus.

Interneta veikals un sūtīšana

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai apstrādātu manu pasūtījumu? Kāds ir paredzamais piegādes laiks?

Pasūtījumus apstrādājam un izsūtam katru darba dienu.

Sūtīšanai izmantojam Omniva pakomātu tīklu.

Paredzamais piedāges laiks ir 2-5 dienas no pasūtījuma apmaksas brīža.

Vai es varēšu izsekot savu paku?

Jā! Tu e-pastā saņemsi Omniva paciņas izsekošanas linku. Varēsi sekot līdzi sūtījuma progresam.

Kādas ir piegādes izmaksas?

Piegādei izmantojam Omniva pakomātu tīklu.

Visiem pasūtījumiem līdz 99 eiro, piegādes maksa ir 3 eur.

Pasūtījumiem virs 99 eur ir bezmaksas piegāde!

Vēl kādi jautājumi?

Noskaties pilnu video pamācību angļu valodā: