Personai, kas dzīvo ar cukura diabētu, parasta diena ir saistīta ar pastāvīgu lēmumu pieņemšanu. Katra ēdienreizes izvēle, katra fiziskā aktivitāte un pat emocionāls stress var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Glikozes līmeņa uzraudzība ir līdzīga nepārtrauktai sarunai ar savu ķermeni.
Nepārtrauktas glikozes kontroles (CGM) sistēmas ir viens no rīkiem, kas izstrādāti, lai padarītu šo nepārtraukto ikdienas sarunu gudrāku. Šīs ierīces sniedz reāllaika ieskatu par glikozes līmeni, sniedzot lietotājiem dinamisku priekšstatu par to, kā mainās cukura līmenis asinīs, un ļauj veikt tūlītēju iejaukšanos, ja viss sāk iet greizi.
No daudziem mūsdienās pieejamajiem CGM — jautājums, ar kuru zīmolu izvēlēties, ir jautājums, kas prasa rūpīgu izpēti un salīdzinājumus. Šajā rakstā mēs iedziļināsimies vairākos galvenajos faktoros, kas ir rūpīgi jāapsver, pērkot CGM.
Galvenās iezīmes, kas jāņem vērā CGM izvēlē
Izvēloties nepārtrauktas glikozes monitoringa (CGM) sistēmu, jāņem vērā vairākas galvenās iezīmes, lai nodrošinātu efektīvu diabēta pārvaldību.
I. Precizitāte
CGM sistēmas pamatprasība ir precīzi glikozes līmeņa rādījumi. SIBIONICS šajā ziņā pārspēj cerības. Tajā tiek izmantoti vismodernākie sensori un uzlaboti datu apstrādes algoritmi, lai nodrošinātu uzticamus un izmantojamus glikozes datus. Turklāt mūsu GS1 CGM nodrošina precīzus rādījumus neilgi pēc sensora lietošanas. Šis precizitātes un ērtības līmenis pozicionē SIBIONICS kā spēcīgu sāncensi glikozes līmeņa kontroles jomā.
II. Lietošanas ērtums
CGM jābūt ne tikai precīzam, bet arī lietotājam draudzīgam. No produkta idejas līdz izpildei SIBIONICS konsekventi izvirza lietotāja pieredzi priekšplānā. Šī dziļā apņemšanās ir radījusi CGM sistēmu, kas ir ērti valkājama, viegli interpretējama un nemanāmi integrējas jūsu ikdienas dzīvē.
GS1 sensora pielietošana ir pilnīgi bez problēmām, bez pirkstiem vai kalibrēšanas. Pēc savienojuma izveides ar SIBIONICS lietotni, piekļūstiet glikozes līmenim, tendencēm, diapazonā esošajam laikam un citam tikai viena klikšķa attālumā, tādējādi novēršot nepieciešamību skenēt sensoru ar tālruni
III. Sensoru atmiņa un datu pārvaldība
Lai gan lielākajā daļā CGM sistēmu ir sensors, kas spēj saglabāt glikozes datus, ir svarīgi atzīmēt, ka ne visi CGM tiek izveidoti vienādi. Daži sensori var saglabāt tikai 8–24 stundu glikozes datus. Ja tiek reģistrēts vairāk glikozes datu, varat salīdzināt glikozes līmeni dažādos laika posmos un analizēt faktorus, kas varētu būt ietekmējuši jūsu augstāko un zemāko līmeni. SIBIONICS saprot, ka lielāka sensora atmiņa būs nenovērtējama pastāvīgajā diabēta pārvaldīšanas ceļojumā, tāpēc GS1 sensors ir paredzēts visu 14 dienu uzraudzīto glikozes datu glabāšanai.
IV. Atbalsta tīkls
Jums nav jāsastopas ar diabēta izaicinājumiem izolēti. Ģimenes un veselības aprūpes komandas informēšana par glikozes līmeni ir kā atbalsta komandas komplektēšana, kas jums palīdzētu.
Izmantojot GS1 CGM, varat meklēt emocionālu vai medicīnisku atbalstu, bez piepūles kopīgojot savus glikozes ziņojumus tieši no lietotnes ar mīļajiem un/vai veselības aprūpes sniedzējiem.
SIBIONICS pret konkurējošiem zīmoliem
GS1 no konkurējošiem zīmoliem atšķiras ar vairākām inovatīvām funkcijām. Viens no ievērības cienīgiem aspektiem ir tā MARD vērtība, kas ir zemāka par vidējo — 8,83%, kas nozīmē augstāku glikozes līmeņa rādījumu precizitāti. Lielākā daļa mūsu lietotāju var iegūt precīzus glikozes datus pirmajās 48 stundās pēc sensora lietošanas.
SIBIOINICS izceļas arī ar savu lietotājam draudzīgo un funkcijām bagāto mobilo lietotni. Atšķirībā no citiem CGM, kuriem nepieciešama kalibrēšana un skenēšana, GS1 ļauj ērti un bez piepūles kontrolēt glikozes līmeni. Tas arī piedāvā ilgāku 14 dienu sensora kalpošanas laiku un sensora atmiņu, salīdzinot ar lielāko daļu tā līdzinieku, tādējādi samazinot nomaiņas biežumu, uzlabojot lietotāja pieredzi un samazinot kopējās izmaksas. Turklāt GS1 ir diskrēts un zema profila dizains, kas nodrošina minimālus traucējumus lietotāju ikdienas darbībās.
Noderīgi padomi, izvēloties CGM
Vispiemērotākā glikozes monitora izvēle lielā mērā ir atkarīga no individuālajām vēlmēm, dzīvesveida un īpašām vajadzībām. Šie padomi var palīdzēt jums pieņemt izglītotu lēmumu:
Konsultējieties ar saviem veselības aprūpes sniedzējiem
Pirms lēmuma pieņemšanas gūstiet ieskatu par savām unikālajām glikozes līmeņa kontroles prasībām, vispirms aprunājoties ar savu veselības aprūpes sniedzēju vai diabēta pedagogu. Viņu zināšanas ļaus viņiem piedāvāt vērtīgus ieteikumus, kas pielāgoti jūsu slimības vēsturei, dzīvesveidam un personīgajām vēlmēm.
Pārskatiet funkcijas un priekšrocības
Novērtējiet dažādu pašlaik tirgū esošo CGM zīmolu īpašības un priekšrocības. Ņemiet vērā iepriekš minētos faktorus, tostarp precizitāti, lietotājam draudzīgumu, sensoru atmiņas funkcijas un datu koplietošanas iespējas. Prioritāte ir jāpiešķir funkcijām, kas cieši atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.
Izpētiet tiešsaistes atsauksmes un lietotāju atsauksmes
Apmeklējiet diabēta forumus vai atbalsta grupas, lai iegūtu patiesus viedokļus par dažādu CGM veiktspēju un uzticamību. Koncentrējieties uz tādiem faktoriem kā precizitāte, izturība, lietotņu funkcijas un vispārēja lietotāja pieredze, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu. Jūs pat varat lūgt patiesus ieteikumus, pamatojoties uz jūsu uzraudzības prasībām.
Pārbaudiet saderību
Ja vēlaties izsekot glikozes datiem digitāli, pārbaudiet, vai izvēlētais glikozes monitors ir saderīgs ar mobilajām lietotnēm vai datora programmatūru. Jautājiet ražotājam, vai viņa CGM un programmatūra var nevainojami darboties jūsu viedierīcēs.
Kopsavilkums
Ar savu nepārspējamo precizitāti, lietotājam draudzīgo dizainu, pielāgojamiem glikozes brīdinājumiem, bez piepūles datu koplietošanas funkciju, visaptverošiem progresa ziņojumiem un nepārtrauktiem uzlabojumiem SIBIONICS pārliecinoši izceļas kā labākā izvēle viedajai glikozes līmeņa kontrolei.
Nākotnē SIBIONICS darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka lielākam skaitam cilvēku ir pieejami pieejamie, personalizēti un mūsdienīgi diabēta pārvaldības risinājumi.